FOT_2336-Edit
FOT_2364-Edit
FOT_2330-Edit
FOT_2325-Edit
FOT_2328-Edit
FOT_2341-Edit

Witajcie

Iza Kraśnicka i Aga Kalandyk, autorki bloga o tym, jak zatroszczyć się o finanse  WŁASNEJ FIRMY. 

Dla kogo?

Nasze porady kierujemy do wszystkich, którzy chcą prowadzić własny biznes, są od niedawna właścicielami Własnej Firmy albo też ich Własna Firma istnieje już od dawien dawna, ale wciąż chcą się rozwijać i ulepszać to, co mogłoby działać sprawniej.

 

Dlaczego?

Kto z Was miał problem ze zrozumieniem tego, co mówi księgowa (mimo że mówiła w języku polskim)? Ile razy zabrakło Ci na koncie środków do wykonania ważnego przelewu? A zastanawiałeś się, co to jest EBIT albo umorzenie? I w końcu, zastanawiałeś się, jak to zrobić, żeby dane, które przygotowuje księgowa, efektywnie wykorzystać w zarządzaniu finansami Twojej Własnej Firmy?

W jakim celu?

Nasza Własna firma zainspirowała nas do stworzenia przestrzeni, w której będziemy dzieliły się z jednej strony wiedzą zdobytą na dotychczasowej drodze zawodowej, z drugiej zaś doświadczeniem w prowadzeniu Własnej Firmy i spojrzeniem na kwestie finansów w bardziej „osobisty” sposób. Pomożemy Ci zrozumieć zawiłości finansów przedsiębiorstw, abyś mógł skutecznie zarządzać Twoją Własną Firmą. TWF podobnie jak drzewo, musi mieć mocne korzenie, aby się rozwijać.

Przez kogo?

Swoje doświadczenie zdobyłyśmy w pracy w międzynarodowych korporacjach. Prowadziłyśmy projekty doradcze z zakresu rachunkowości i finansów. Gros czasu spędziłyśmy na badaniu sprawozdań finansowych. Zarządzałyśmy wieloosobowymi zespołami projektowymi. Szkoliłyśmy klientów.

Posiadamy wykształcenie ekonomiczne. Mamy uprawnienia biegłego rewidenta Polskiej Izby Biegłych Rewidentów (PIBR). Jesteśmy członkami międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych księgowych (ACCA).

Dlaczego my?

Doświadczenie w rachunkowości, sprawozdawczości i finansach doprowadziło nas do podjęcia decyzji o prowadzeniu naszej Własnej Firmy (każda z nas jest właścicielką kancelarii biegłego rewidenta). Łączymy tu swoje doświadczenie zdobyte w pracy w międzynarodowej firmie doradczej oraz pasje, które są naszym najlepszym motywatorem do działania. Stąd pomysł na tego bloga. My przeszłyśmy już tą drogę. Teraz Tobie chcemy pomóc w budowaniu wartości Twojej Własnej Firmy, w rozwijaniu jej korzeni, by plony były owocne :).

Co Ci oferujemy?

Sięgnij po spis postów, które już opublikowałyśmy albo planujemy w najbliższym czasie, a na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Niech to będzie też dla Ciebie inspiracja do dalszych poszukiwań. Jeżeli stwierdzisz, że dane zagadnienie, to faktycznie Twój słabszy punkt, skorzystaj z narzędzia, które Ci oferujemy przy każdym poście. Dzięki sięgnięciu po gotowe rozwiązanie, będziesz mógł łatwo i szybko zastosować w praktyce analizowane zagadnienie. Żebyś łatwo poruszał się po mapie postów, będą one posegregowane w kategoriach tematycznychjak również chronologicznie. Co dwa tygodnie w piątek czeka Cię premiera nowego postu.

Kawa zrobiona? Ciepła herbata stoi obok? Zapraszamy do lektury.

K&K

Każdy problem ma swoje rozwiązanie,

tylko czasem trzeba dłużej poszukać!

  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook

©2018 by Twoja Własna Firma.

FOT_2325-Edit