Szukaj
  • TWF

Kompleksowe narzędzie do wyboru biura rachunkowego TWF

Prezentujemy Ci kompleksowe narzędzie do wyboru #biurarachunkowego, które będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. Jest to rozbudowana ankieta, która automatycznie nadaje punktację w zależności od udzielonej odpowiedzi. Będziesz miał przed sobą zestaw konkretnych odpowiedzi i przypisanych im punktów, dzięki którym z łatwością wybierzesz #biurorachunkowe!

Jesteśmy przekonane, że dzięki naszej ankiecie na Twojej twarzy zagości uśmiech jak na załączonej poniżej ilustracji, dzięki temu, że zyskasz poczucie, że Twoja obsługa księgowa w pełni i z uwagą troszczy się o finanse #TwojejWłasnejFirmy.Jeszcze raz przypominamy Ci posty, w których pisałyśmy o wyborze biura rachunkowego:

1) Jak wybrać #biurorachunkowe dla Twojej Własnej Firmy? Cz. 1;

2) Jak wybrać #biurorachunkowe dla Twojej Własnej Firmy? Cz. 2;

3) Świat #digital wkracza do księgowości.


Jak również zaproponowane dotychczas ankiety:

1) Ankieta z podstawowymi pytaniami dla biur rachunkowych, którą możesz kupić w naszym sklepie > Wybór biura rachunkowego - ANKIETA.


Opisywałyśmy ją w poście Ankieta - Jak wybrać biuro rachunkowe dla Twojej Własnej Firmy?


2) Ankieta z pytaniami o zastosowanie nowoczesnych technologii w pracy biura rachunkowego, którą można kupić w naszym sklepie tutaj > Ankieta z dodatkowymi pytaniami dla biur rachunkowych - Nowe Technologie w biurze.


Tę ankietę opisywałyśmy w poście > Świat digital wkracza do księgowości.

Jak teraz Ci pomożemy? Opracowałyśmy kompleksowe narzędzie, które zawiera w sobie połączone pytania z dwóch powyżej zlinkowanych ankiet oraz wbudowany kalkulator punktacji za udzielone przez biuro odpowiedzi.


Jak to działa?


Wysyłasz do biur rachunkowych kompleksową ankietę. Biura ją wypełniają, a Ty następnie dwoma kliknięciami przenosisz odpowiedzi do odpowiedniej zakładki, która liczy punkty.


Otrzymujesz także plik z podsumowaniem dokumentów, o które możesz poprosić, razem z polami, w których możesz zaznaczyć czy dany dokument otrzymałeś czy nie. Pomoże Ci to w łatwy sposób zebrać gromadzone informacje.


Jak to wygląda w praktyce?


Otrzymujesz podsumowanie otrzymanych odpowiedzi:


Którym następnie przypisana jest automatyczna punktacja, pokazująca, które biuro otrzymało najwięcej punktów, a które najmniej:


Jaki jest efekt końcowy?


W efekcie biuro rachunkowe, które otrzymało najwięcej punktów, udzieliło najwięcej pożądanych odpowiedzi, które przemawiają za tym, że jest ono godne uwagi i wyboru.


W przypadku biura rachunkowego, które ma najmniej punktów, należy zastanowić się czy będzie odpowiednim dla Ciebie partnerem.


Czy wybór biura rachunkowego jest taki prosty?


Oczywiście, że nie jest to łatwa decyzja, ale z naszym zestawem narzędzi będziesz posiadał:

1) Konkretne punkty, które musisz rozważyć;

2) Listę dokumentów, o którą możesz poprosić;

3) Automatyczne podsumowanie i porównanie biur rachunkowych, na bazie udzielonych przez nich odpowiedzi;

4) Gotowy materiał do omówienia zasad współpracy.


Aby zakupić ankietę, wystarczy przejść do sklepu >Kompleksowa ankieta do wyboru biura rachunkowego.


Gorąco zachęcamy do korzystania z naszego narzędzia. Pamiętaj, że #biurorachunkowe to partner, któremu w pełnym zaufaniu powierzasz finanse #TwojejWłasnejFirmy.


K&K

43 wyświetlenia0 komentarz
  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook

©2018 by Twoja Własna Firma.