Szukaj
  • TWF

Ankieta - Jak wybrać biuro rachunkowe dla Twojej Własnej Firmy?

Aktualizacja: 8 mar 2019


W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Wam ankietę, która pomoże zebrać informacje, niezbędne do podjęcia decyzji o wyborze dobrego biura rachunkowego.

Już wiesz, na co zwracać uwagę, aby znaleźć dobre #biurorachunkowe. Dowiedziałeś się o tym z naszych postów:

1) Jak wybrać #biurorachunkowe dla Twojej Własnej Firmy? Cz. 1;

2) Jak wybrać #biurorachunkowe dla Twojej Własnej Firmy? Cz. 2.


Zastanawiasz się pewnie, jak jeszcze możemy Cię wspomóc w poszukiwaniach dobrej księgowej.

Przygotowałyśmy dla Ciebie ankietę, którą możesz wysłać do wszystkich biur rachunkowych, które bierzesz pod uwagę przy analizie ofert. Ankieta zawiera pytania, które dotychczas opisywałyśmy, wraz z polami przygotowanymi do wpisania lub wyboru odpowiedzi przez biuro rachunkowe. Jest łatwa w użyciu, wystarczy, że biuro wypełni odpowiedzi na pytania w niej zawarte.


Fragment ankiety prezentujemy poniżej. Pełna wersja zawiera 5 pytań opisowych i 16 z opcją wyboru odpowiedzi:


Przygotowałyśmy także list, który możesz przekopiować do maila i wraz załącznikiem, jakim jest ankieta wysłać do biura. Nic więcej nie musisz robić. Pozostaje Ci czekanie na odpowiedzi, a następnie ich analiza.


Szanowni Państwo,


Szukam obecnie biura rachunkowego, z którym planuję nawiązać współpracę, w związku z czym zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety i przesłanie wymienionych w ankiecie dokumentów.


Jest to dla mnie istotne, ponieważ poszukuję biura, któremu mógłbym/mogłabym w pełni zaufać, aby przekazać księgowość mojej firmy.


Załączona ankieta zawiera zaledwie kilka pytań podstawowych oraz pytania dodatkowe wraz z dostępnymi opcjami wyboru odpowiedzi, stąd jej wypełnienie nie zajmie dużo czasu.


W razie wątpliwości bardzo proszę o kontakt.


Z poważaniem

Właściciel TWF


Dodatkowo, ankieta zawiera prośby o przesłanie dokumentów, o których pisałyśmy we wspomnianych postach, w podsekcjach "Co możesz zrobić?". Żeby zaoszczędzić Twój czas, przygotowałyśmy krótką checklistę, w której możesz sprawnie zaznaczyć, co otrzymałeś, a czego Ci jeszcze brakuje.


Zobacz, jak wygląda checklista:Jeśli czytają nas właściciele biur rachunkowych, zachęcamy do zapoznania się z ankietą i wykorzystania jej, jako narzędzie do promocji swoich usług.


Aby zakupić ankietę, przejdź do sklepu > Wybór biura rachunkowego - ANKIETA


Nasza ankieta to nie wszystko!


Już niedługo opiszemy, jakie usprawnienia, oparte na nowoczesnych technologiach możesz zastosować we współpracy z biurem rachunkowych i przedstawimy Ci kolejną ankietę.


Na koniec zaproponujemy Ci narzędzie, które na bazie uzyskanych odpowiedzi od biur rachunkowych, policzy punktację, która pomoże Ci dokonać wyboru.


Powodzenia!


K&K

138 wyświetlenia0 komentarz
  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook

©2018 by Twoja Własna Firma.