Szukaj
  • TWF

Ankieta - Świat digital wkracza do księgowości

Aktualizacja: 20 lis 2020

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Wam kolejną ankietę, która pomoże zebrać informacje, niezbędne do podjęcia decyzji o wyborze dobrego biura rachunkowego. Tym razem pytamy o nowe technologie stosowane w biurze rachunkowym.

Już wiesz, na co zwracać uwagę, aby znaleźć dobre #biurorachunkowe. Dowiedziałeś się o tym z naszych postów:

1) Jak wybrać #biurorachunkowe dla Twojej Własnej Firmy? Cz. 1;

2) Jak wybrać #biurorachunkowe dla Twojej Własnej Firmy? Cz. 2;

3) Świat #digital wkracza do księgowości.


W naszym wcześniejszym wpisie pisałyśmy o tym, jak jeszcze możemy Cię wspomóc w poszukiwaniach dobrej księgowej.


Opublikowałyśmy ankietę z podstawowymi pytaniami dla biur rachunkowych, którą możesz kupić w naszym sklepie > Wybór biura rachunkowego - ANKIETA. Opisywałyśmy ją w poście Ankieta - Jak wybrać biuro rachunkowe dla Twojej Własnej Firmy?


Dziś udostępniamy drugą przydatną ankietę, która odsłoni przed Tobą tajniki świata #digital i nowych technologii stosowanych w #biurachrachunkowych, którymi się interesujesz.

Kolejna ankieta ma na celu sprawdzenie w jakim stopniu brane przez Ciebie pod uwagę biura rachunkowe stosują nowoczesne technologie. Podobnie jak poprzednia, ankieta zawiera dodatkowe pytania o nowoczesne technologie, które dotychczas opisywałyśmy, wraz z polami przygotowanymi do wpisania lub wyboru odpowiedzi przez biuro rachunkowe. Jest łatwa w użyciu, wystarczy, że #biurorachunkowe wypełni odpowiedzi na pytania w niej zawarte.


Fragment ankiety pokazujemy poniżej. Pełna wersja zawiera 4 pytania opisowe i 14 z opcją wyboru odpowiedzi:

Przygotowałyśmy także list, który możesz przekopiować do maila i wraz załącznikiem, jakim jest ankieta wysłać do #biurarachunkowego. Nic więcej nie musisz robić. Pozostaje Ci czekanie na odpowiedzi, a następnie ich analiza.


Szanowni Państwo,


Szukam obecnie biura rachunkowego, z którym planuję nawiązać współpracę, w związku z czym zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety, dzięki której uzyskam informacje na temat nowych technologii i ich zastosowania w Państwa pracy.


Jest to dla mnie istotne, ponieważ poszukuję biura, które dzięki zastosowaniu nowych technologii przyniesie wartość dodaną dla księgowości mojej firmy.


Załączona ankieta zawiera zaledwie kilka pytań podstawowych oraz pytania dodatkowe wraz z dostępnymi opcjami wyboru odpowiedzi, stąd jej wypełnienie nie zajmie dużo czasu.


W razie wątpliwości bardzo proszę o kontakt.


Z poważaniem

Właściciel TWF

Podobnie, jak przy poprzedniej ankiecie, jeśli czytają nas właściciele #biurrachunkowych, zachęcamy do zapoznania się z ankietą i wykorzystania jej, jako narzędzie do promocji swoich usług.


Aby zakupić ankietę, wystarczy przejść do sklepu > Ankieta z dodatkowymi pytaniami dla biur rachunkowych - Nowe Technologie w biurze.


Przypominamy, że opublikowałyśmy także ankietę z podstawowymi pytaniami dla biur rachunkowych. Aby ją kupić wystarczy wejść tu > Wybór biura rachunkowego - ANKIETA, a żeby o niej poczytać tu > Ankieta - Jak wybrać biuro rachunkowe dla Twojej Własnej Firmy?


Nasze ankiety to nie wszystko!


Już niedługo zaproponujemy Ci kompleksowe narzędzie, które na bazie uzyskanych odpowiedzi od biur rachunkowych, policzy punktację, która pomoże Ci dokonać wyboru.


Powodzenia!

37 wyświetlenia0 komentarz
  • Szary Instagram Ikona
  • Ikona szara Facebook

©2018 by Twoja Własna Firma.